Doprava a turismus

Facebook příspěvky

Věslav Michalik: Dolní Břežany na portálu Amazing Places

Tým Amazing Places už řadu let vyhledává zajímavé tipy k ubytování v řadě kategorií, od hotelů až po sruby či luxusní...

Zveřejnil(a) Věslav Michalik dne Čtvrtek 30. ledna 2020

Články

Berounka splavná nebude

03.02.2020

Dolní tok Berounky nebude moci být splavněný. Rozhodli o tom senátoři, kteří schválili novelu zákona, který právě vyjímá Berounku z vodních cest pro splavnění.


Přečíst více

Nové autobusy v Kolíně se představily veřejnosti

22.01.2020

Slavnostní pokřtění a představení dvou zástupců z celkem devatenácti nových autobusů, které začnou po Kolíně jezdit od soboty 1. února, se uskutečnilo ve středu 22. ledna na Karlově náměstí. Sektem je za přítomnosti zástupců nového provozovatele městské hromadné dopravy - Okresní autobusové dopravy Kolín i zástupců výrobce pokřtili starosta Michael Kašpar a místostarosta Michal Najbrt.

Přečíst více

První české město dává vojákům vstupy či MHD zdarma

16.01.2020

Jsou součástí zálohy ozbrojených sil České republiky a v případě ohrožení státu připraveni ihned zasáhnout. Polabské město darovalo jako první v zemi benefity členům aktivních záloh. Ti se mohou radovat třeba z lukrativní permanentky do akvaparku.

Přečíst více

Přání obyvatel v Kolíně: MHD pro děti zdarma

11.01.2020

Vedení Kolína otevřelo schránku s přáními obyvatel, která byla v prosinci u vánočního stromu na Karlově náměstí v centru. Lidé do ní vhodili zhruba 130 dopisů s různými přáními, některá město splní. Mezi nejčastější přání patřilo vrátit hodiny na budovu vlakového nádraží nebo MHD pro děti zdarma.

Přečíst více

Nový autobusový termínál v Mnichově Hradišti

17.12.2019

Na Mladoboleslavsku nastaly počínaje nedělí 15. prosince podstatné změny v dopravě. K těm z větších došlo na Mnichovohradišťsku, kde vznikl nový autobusový terminál, který vedení radnice v pondělí 15. prosince slavnostně otevřelo za účasti veřejnosti, architektů i zhotovitele.

Přečíst více